Jak przesłać filmy i zdjęcia?

Witajcie Mali i ci Więksi…

Mamy nadzieję, że nasze PIOSENKI DLA DZIECI i KARAOKE są dla Was przydatne i dostarczają mnóstwo frajdy, wspólnie spędzonego czasu i wyjątkowej, radosnej zabawy. Nagrywacie filmy i zdjęcia z Waszych występów? Koniecznie…

Jeśli tak, zachęcamy Was do komentowania naszych wpisów, dzielenia się swoimi przeżyciami, pomysłami na nowe piosenki i oczywiście własną twórczością.

Przysyłajcie do nas zdjęcia i filmy z Waszego karaoke, śpiewania, tańczenia, zabaw, konkursów, czy występów. Najciekawsze na pewno będziemy publikować, a najlepsze nagradzać nagrodami rzeczowymi i nie tylko.

Jak przesłać filmy i zdjęcia?

ZDJĘCIA

  1. Piosenki dla dzieci - filmy i zdjęciaNajbardziej interesują nas zdjęcia, gdy śpiewacie piosenki, które są przez nas publikowane.
  2. Zdjęcia zamieszczamy na naszej stronie lub czasem na Facebooku, przy opisie piosenki, która jest prezentowana na zdjęciu, lub w specjalnej galerii.
  3. Zdjęcia wystarczy przesłać do nas drogą mailową na adres: info@Piosenki-DlaDzieci.pl
  4. Zdjęcie należy umieścić w załączniku e-maila, a w treści wstawić następującą regułę: „Zdjęcie zamieszczone w załączniku tego maila przedstawia mnie, moją rodzinę lub moje dzieci. Jestem autorem tego zdjęcia i wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację na stronie www.Piosenki-DlaDzieci.pl oraz w Social Mediach należących do tej strony.”

Jak przesłać filmy i zdjęcia?

FILMY

  1. Również najbardziej interesują nas filmy, gdy śpiewacie piosenki, które są przez nas publikowane, ale także zupełnie nowe piosenki, których jeszcze u nas nie ma. Dzięki Wam pojawią się.
  2. Filmy publikujemy na naszym kanale Youtube (właśnie go tworzymy), a także na naszej stronie lub czasem na Facebooku, przy opisie zabawy, która jest prezentowana na filmie.
  3. Filmy należy przesłać za pośrednictwem transferu online. Proponujemy najprostszy w obsłudze WeTransfer, który znajdziesz TUTAJ. Jest bezpłatny. Wchodzisz na stronę, zaznaczasz plik, który chcesz przesłać, podajesz swój adres e-mail, podajesz nasz adres e-mail: info@Piosenki-DlaDzieci.pl oraz treść wiadomości, koniecznie z dopiskiem: „Film przesłany przeze mnie w załączniku tej wiadomości przedstawia mnie, moją rodzinę lub moje dzieci. Jestem autorem tego filmu i wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację na stronie www.Piosenki-DlaDzieci.pl oraz w Social Mediach i na kanale Youtube, należących do tej strony.”

Teraz już wiecie, jak przesłać do nas swoje filmy i zdjęcia. Zatem czas zacząć się świetnie bawić, fotografować, filmować i jeszcze raz bawić!

Czekamy na Wasze filmy i zdjęcia.

Redakcja Piosenek Dla Dzieci.